• Przedszkolne sprawy

• Opłaty

Informacja o odpłatności  za pobyt i żywienie w przedszkolu

Odpłatność za pobyt w przedszkolu regulowana jest Uchwałą Rady Miasta Rzeszowa Nr LXXVIII/1707/2023 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 25 kwietnia 2023 r.

Za pobyt dziecka w przedszkolu uiszcza się opłatę  1,30 zł. za każdą rozpoczętą godzinę
            z wyłączeniem godzin: 8:00 do 13:00

Uchwala_Nr_LXVIII-1707-2023_okreslajaca_wysokosci_oplat_za_korzystanie_z_wychowania_przedszkolne.pdf

Opłat dokonujemy do 10 dnia miesiąca.

Ewidencja pobytu dzieci w przedszkolu odbywa się za pomocą czytnika kart.

W przypadku gdy do przedszkola lub żłobka (w tym przypadku należy dostarczyć zaświadczenie ze żłobka) uczęszcza więcej niż dwoje dzieci –  trzecie i kolejne zwalnia się z opłat za pobyt.

Zwolnione  z opłat są  dzieci odbywające roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu, dzieci, które w danym roku kalendarzowym kończą 6 lat, z zastrzeżeniem, że zniesienie opłat następuje od początku roku szkolnego (i obowiązuje cały rok szkolny) oraz dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Odpłatność za żywienie dzieci naliczana jest z początkiem miesiąca (z góry) zakładając, że dziecko będzie uczęszczało do przedszkola cały miesiąc i rozliczana na koniec miesiąca odliczając nieobecności.

Odpisy rozliczane  są w miesiącu następnym.

Żywienie płatne jest z góry do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe.
            Przyjęta stawka wyżywienia za 1 dzień – 10 zł.

Przypis żywienia naliczmy wg schematu:

np. stawka 10,00 zł za dzień x 20 dni września = 200,00 zł za miesiąc.

Nr konta bankowego, na które należy uiszczać opłaty za przedszkole (pobyt i żywienie).
            W tytule  przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz numer grupy.

PKO BP Oddział I w Rzeszowie

Prosimy bardzo o terminowe wpłaty.