• Remont przedszkola

• Szanowni Rodzice!

W roku szkolnym 2022/2023 budynek naszego przedszkola został objęty termomodernizacją W trakcie prowadzonych prac mogą pojawić się pewne  niedogodności, za które Państwa przepraszamy. Liczymy także na współpracę i wyrozumiałość w sytuacjach kiedy zaistnieje potrzeba zmiany organizacji funkcjonowania placówki.

Obecnie prowadzone są prace na dachu budynku w części technicznej. Zaleca się, aby Rodzice wraz z dziećmi poruszali się tylko po wydzielonych strefach i zachowali ostrożność. Strefy niebezpieczne ogradzone są i oznakowane. Parking wewnętrzny przy przedszkolu jest zamkniety dla Rodziców na czas prowadzonych prac remontowo - budowlanych.

Mając na względzie bezpieczeństwo, rekomenduje się wchodzenie do budynku przedszkola wejściem głownym przez małą bramkę. Podczas realizacji robót nalezy zachowac szczególna ostrożność.

Ludmiła Witowska

• Aktywny Przedszkolak

• Dzieci z grup starszych uczęszczające do naszego przedszkola zostały zgłoszone do udziału w bezpłatnym programie sportowym.

Cele programu:

• Krzewienie wśród dzieci kultury fizycznej.
              • Dostarczanie radości i satysfakcji z udziału w zajęciach.
              • Podnoszenie stanu zdrowia i sprawności fizycznej.
              • Rozwijanie zainteresowań sportowych z jednoczesnym wyrabianiem nawyków czynnego uprawiania ćwiczeń ruchowych.
              • Kształtowanie właściwej postawy społecznej, w szczególności wyrabianie takich cech charakteru jak: aktywność, samodzielność, poczucie obowiązku.
              • Diagnoza sprawności fizycznej dzieci sześcioletnich.

• Korzystanie z systemu eDziecko

• Szanowni Państwo, nasza placówka korzysta z  eDziecko tj. systemu pomagającego rozliczać koszty pobytu/czesnego i żywienia dzieci w placówkach edukacyjnych.

Chcąc zalogować się do systemu eDziecko należy kliknąć w link

https://edziecko.edu.pl/ login to numer karty, hasło imię dziecka

• Spotkanie organizacyjne

• Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy II, III, IV, V i VI na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 13.09 (wtorek) o godz. 16:00. Na spotkaniu zostaną omówione najważniejsze sprawy związane z pobytem dzieci w naszym przedszkolu.

• Serdecznie witamy !

• Witamy po wakacyjnej przerwie  wszystkie dzieci, rodziców i opiekunów !

Szczególnie gorąco chcemy powitać nowych wychowanków, którzy po raz pierwszy przestąpili progi naszego przedszkola. Życzymy szybkiej adaptacji oraz wspaniałej zabawy. W nowym roku szkolnym życzymy dzieciom samych pogodnych dni, dobrej zabawy, nowych przyjaźni oraz radości w zdobywaniu wiedzy.

Dla zainteresowanych Rodziców: O adaptacji w przedszkolu (kliknij) słów kilka.

Grono Pedagogiczne i Pracownicy "PP 17"