• 2 maja 2022 r.

•  „Czerwień to miłość, biel serce czyste,

piękne są nasze barwy ojczyste”.

Przedszkolaki z naszego przedszkola wiersz „Barwy ojczyste”- Cz. Janczarskiego słyszały nie jeden raz, podobnie jak „Katechizm polskiego dziecka” - Wł. Bełzy, żeby rozbudzić i utrwalić u nich poczucie tożsamości narodowej i szacunek dla narodowych symboli.

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. My także postanowiliśmy uczcić nasze barwy ojczyste - po całym tygodniu zajęć poświęconych poznawaniu naszych symboli narodowych i najważniejszych miejsc w Polsce. Przedszkolaki w czasie zajęć miały okazję przypomnieć sobie symboliczną wymowę barw polskiej flagi i to, jak symbole narodowe szanować.

W programie znalazły się okolicznościowe wiersze, znane piosenki. Wkrótce w postawie na baczność cała społeczność zaśpiewa wspólnie „Mazurka Dąbrowskiego.

Dnia 05.05 tj. czwartek o godz. 10.15 dzieci z grupy V będą brały udział w Święcie Flagi na Rzeszowskim Rynku.

• Dyżur - 02.05.2022 r.

• Szanowni Rodzice

W związku z organizacją pracy Przedszkola w dniu 02.05.2022 r., informuję, że należy zgłosić obecność dzieci we wskazanym dniu poprzez zapis na listę znajdującej się u Pań pełniących dyżur w holu. Zapisy prowadzone są w terminie od 25.04.2022 r do 27.04.2022 r. do godz. 9:00.

Przedszkole Publiczne Nr 17 w dniu 3 maja 2022 r.  jest nieczynne.

• WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

• WSOŁYCH ŚWIĄT!!!

Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy. Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku!

Życzy cała społeczność Przedszkola Publicznego nr 17 w Rzeszowie.