• Przedszkolne sprawy

• Nasze zasady

ZASADY POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU

1. Dziecko ma zagwarantowaną fachową opiekę oraz wyżywienie w dni powszechne każdego tygodnia w godzinach 6.30 – 17.00.
            2. Dziecko ma zagwarantowane respektowanie praw dziecka w przedszkolu, edukację w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego, stwarzanie warunków do jego rozwoju, opiekę i bezpieczeństwo.
            3. Dziecko przyprowadza Rodzic/opiekun.
            4. Odbiór dziecka z przedszkola jest możliwy tylko przez osoby pełnoletnie, które zostały wpisane do wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola.
            5. W przypadku rezygnacji z przedszkola Rodzic składa pisemną deklarację wypisu dziecka do dyrektora przedszkola.
            6. Rodzice mają obowiązek informować nauczycieli o zmianie danych adresowych i kontaktowych.
            7. W przypadku przewidzianej dłuższej nieobecności dziecka w przedszkolu Rodzice powinni zawiadomić nauczyciela o absencji dziecka.
            8. Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola w danym dniu jest jego dobry stan zdrowia.
            9. W przedszkolu nie są podawane żadne lekarstwa.
            10. Dziecko powinno zawsze mieć zapasowe ubranko w szatni (zgodnie z porą roku ).
            11. W wyznaczone przez nauczyciela dni dziecko może przynieść do przedszkola własną zabawkę, za którą przedszkole nie ponosi odpowiedzialności.