• Półkolonie

• Już od 27 czerwca Rzeszowski Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w Letnich Półkoloniach 2022, podczas których na uczestników czeka moc wrażeń i atrakcji. Wśród zajęć zaplanowano wycieczki oraz mnóstwo warsztatów tematycznych, m.in. aktorskie, muzyczne, fotograficzne, topograficzne, filozoficzne, taneczne, plastyczne, z robotyki i wiele, wiele więcej!

WIECEJ INFORMACJI POD LINKIEM:

• 16 maja - Dzień Niezapominajki

• W dniu 15 maja (niedziela) przypada Święto Polskiej Niezapominajki.

Przedszkole Publiczne nr 17 w Rzeszowie w ramach tego święta – 16 maja (poniedziałek) organizuje I edycję międzyprzedszkolnej inicjatywny „Dnia Niezapominajki” na rzecz ochrony przyrody oraz „niezapominania” pod hasłem „Nie zapominamy o sąsiadach”.

Tegoroczna, I edycja opierać się będzie na zaakcentowaniu naszej solidarności z narodem ukraińskim.

Nasza akcja została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Zapraszamy serdecznie wszystkie przedszkola do włączenia się w naszą inicjatywę i rozpropagowanie tego zapomnianego święta o ważnym przesłaniu.

Przedszkola, które przyłączyły się do naszej akcji (w ramach zgłoszenia) są proszone o zorganizowanie zajęć nt. ochrony przyrody, posadzenie w swojej okolicy niezapominajek oraz wykonanie kilku kartek dla dzieci z Ukrainy.

Dzieci z naszego Przedszkola są proszone, aby tego dnia ubrały się w kolorze zielonym.

Kliknij i posłuchaj: https://tiny.pl/96wfj

• Dyżur wakacyjny 2022

• Zapisy dla dzieci uczęszczających do naszej placówki

trwają w dniach od 10.05.2022r. do 27.05.2022r.

ZAPISÓW PO UPŁYWIE W/W TERMINU NIE BĘDZIEMY PROWADZIĆ.

Na dyżur uczęszczają wyłącznie dzieci zgłoszone w ustalonym terminie.  W czasie dyżuru obowiązywać będą utworzone grupy łączone. Ich skład zależny od ilości zgłoszeń.

Opieka na dziećmi będzie sprawowana w terminie od 1 sierpnia do 29 sierpnia 2022 r.

Dni 30 i 31 sierpnia będą przeznaczone na przygotowanie placówki do pracy na rok szkolny 2022/23. W tych dniach opieki nad dziećmi nie będziemy sprawować.

Prosimy o przemyślane decyzje.

Zapisu można dokonywać bezpośrednio u Pań pełniących dyżur w szatni.

W MIESIĄCU LIPCU  2022 r. Przedszkole będzie nieczynne.