• Komunikat

• Z uwagi na właściwą organizację pracy Przedszkola w dniach 2 i 3 listopada 2023 r. (tj. czwartek i piątek po Wszystkich Świętych) prosimy o dokonywanie zapisu chętnych dzieci do opieki w tych dniach. Listy elektroniczne są dostępne w dniach 19.10.23 r. – 27.10.23 r. Zapisu dokonujemy w nieprzekraczalnym terminie do 27.10.2023r. do godziny 7:00.

OCZEKUJEMY ODPOWIEDZI DLA WSZYSTKICH DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PLACÓWKI. Pytanie brzmi: TAK lub NIE.

W TYCH DNIACH GRUPY BĘDĄ ŁĄCZONE !!!

W przypadku rezygnacji prosimy o informację !!!

Informacja jest niezbędna do zaplanowania właściwej liczby wychowawców do opieki nad dziećmi oraz pracowników, a także zapewnienia właściwego żywienia dzieciom.

PROSIMY O PRZEMYŚLANE I ODPOWIEDZIALNE DECYZJE!!

Aby dokonać zapisu wystarczy kliknąć w nazwę grupy i uzupełnić dane.

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

GRUPA V

GRUPA VI

GRUPA VII

• DZIĘKUJEMY

• Z całego serca dziękujemy za nominację naszego Przedszkola do prestiżowego Plebiscytu Edukacyjnego 2023 organizowanego przez Dziennik Nowiny. Sama nominacja, (zarazem kolejna) do tego konkursu była dla  nas ogromnym zaskoczeniem, wyróżnieniem i niesamowitą niespodzianką. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli naszą placówkę i nominowali nauczyciela - Panią Annę Posłuszny.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 24 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.nowiny24.pl/nauczyciel

• MINI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA - 26.10.2023 r.- GR. VI, VII

• W sercu Rzeszowa w Zespole Szkół Sportowych, w dniach 24-26 października 2023 roku, odbędzie się wydarzenie, które z pewnością zostanie w pamięci młodych uczestnikówna długo. VI Edycja Projektu Mini Olimpiada Przedszkolaka organizowana przez Fundację FRUMIS, INoKF oraz Przedszkole nr 16 nie jest tylko sportowym wydarzeniem; to prawdziwa podróż w świat marzeń, ambicji i nieograniczonych możliwości.

Sport to nie tylko rywalizacja; to także przyjaźń, empatia i zrozumienie. Dzieci uczą siętu, jak ważne jest, aby wspierać się nawzajem, jak radzić sobie z porażką i jak cieszyć się z sukcesu kolegów i koleżanek. Chcemy, aby każde dziecko poczuło, że jest wyjątkowe i że maw sobie coś, co może zmienić świat na lepsze. Dlatego też każdy uczestnik otrzyma medal - nie za miejsce na podium, ale za odwagę, za chęć rywalizacji i za to, że jest sobą. Nie ma lepszego sposobu na zbudowanie silnej, zintegrowanej społeczności, niż wspólne dążenie do celu.

Patronat prezydenta miasta i współpraca z lokalnymi klubami sportowymi sprawiają, że to wydarzenie staje się prawdziwym świętem dla całego Rzeszowa. Hasło „Z olimpiady na Olimpiadę” to nie tylko slogan, to przypomnienie, że każdy początek, nawet najmniejszy, może prowadzić do wielkich rzeczy. Chcemy, aby dzieci poczuły, że są zdolne do osiągnięcia czegokolwiek, co sobie wymarzą - czy to zostanie astronautą, naukowcem, czy olimpijczykiem.

Nie chodzi tu tylko o zdrowie i kondycję. Chodzi o radość, którą daje bieg, o dreszczyk emocji, kiedy udaje się zdobyć punkt dla drużyny, o poczucie spełnienia i dumy, kiedy uda się przełamać własne ograniczenia. „Mini Olimpiada Przedszkolaka” to więcej niż inwestycja w zdrowie i rozwój młodego pokolenia. To inwestycja w przyszłość, w świat, w którym marzenia stają się rzeczywistością.

VI Edycja Projektu Mini Olimpiada Przedszkolaka to nie tylko sport, to magia, to emocje, to marzenia, które zaczynają się spełniać. To pierwszy krok na drodze do Olimpiady, ale kto wie? Może również na drodze do nieskończonych możliwości, które życie ma do zaoferowania.

• Uwaga

• Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie ogłasza nabór osób chętnych do wzięcia udziału w Programie „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” (kliknij)– edycja 2023 finansowanym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ze środków Funduszu Solidarnościowego, skierowanym do pełnoletnich osób niepełnosprawnych posiadających:

1. orzeczenie o znacznym stopniu niepełnoprawności albo orzeczenia równoważne
              2. orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności albo orzeczenie równoważne

oraz dla dzieci do 16 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności łącznie ze wskazaniami: konieczności stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji oraz konieczności stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia, rehabilitacji i edukacji.

Zgłoszenia przyjmowane są od dnia 5 października 2023 r. do dnia 13 października 2023 r.

• Komunikat

• Szanowni Państwo,

Rada Rodziców działająca przy Przedszkolu Publicznym Nr 17 w Rzeszowie posiada własną skrzynkę e-mail. Sprawy związane z działalnością Rady Rodziców proszę kierować na adres: rada.rodzicow@pp17.rzeszow.pl

Zwrotnej odpowidzi udzieli Pani Przewodnicząca lub Zastępca.

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.