• ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - 24.11.2023 r.

• Dzień pluszowego misia wypada 25 listopada, czyli w sobotę. Z uwagi na to, że jest to dzień wolny, będziemy go obchodzić 24 listopada w piątek.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły swojego ulubionego PLUSZOWGO MISIA.

• Fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach

• Szanowni Państwo,

informujemy o telefonach zaufania oraz infolinii wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy potrzebują pomocy. Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

W ramach działań telefonów/infolinii specjaliści świadczą również wsparcie osobom dorosłym i opiekunom  którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi.

• Znaki drogowe

• Ruch od ul. Witkacego jest jednokierunkowy.

Ruch od ul. Bohaterów do tzw. wjazdu do PROMARU jest dwukierunkowy.

• Ważny komunikat

• Informujemy, że od 21.11.2023 r. planowana jest rozbiórka elektroenergetycznej sieci napowietrznej zasilającej PKP 31 i PKP 32. Planowane prace dotyczą między innymi słupa, który znajduje się na terenie Przedszkola Publicznego nr 17 od strony ulicy Witkacego. Powyższe zadanie będzie realizowane zodnie z zaplanowaną i zatwierdzoną dokumentacją projektową. Zwracamy uwagę, aby podczas prowadzonych prac, poruszać się zachowując bezpieczną odległość.

• ZRÓB TO SAM!

• Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat wraz z babcią lub dziadkiem na warsztaty politechniczne ZRÓB TO SAM! LEPIEJ ZRÓB TO Z… BABCIĄ LUB DZIADKIEM, podczas których będziemy wspólnie budować proste modele naukowe. Warsztaty odbędą się 4 i 11 grudnia 2023 r. (termin do wyboru), godz. 17.00-19.00, w pracowni Experymentarium 3Z przy ul. Pułaskiego 3 (pawilon).Zapisy na warsztaty prowadzone są pod numerem 501 863 219 do 1 grudnia 2023. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Udział w warsztatach jest bezpłatny!Projekt dofinansowany przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach konkursu grantowego "Pod rękę z kulturą- edycja II"

• TEATRZYK 17.11.23

• W piątek odbędzie się w naszym przedszkolu przedstawienie teatralne pt. "Jak Marysia mała słonko złapać chciała"

• "Szkoła do Hymnu" 10.11.2023

• Już po raz szósty będziemy brać udział w akcji, która polega na zaśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego” o symbolicznej godzinie 11:11 w przededniu Dnia Niepodległości. W tym roku będzie to piątek, 10 listopada. W związku z tym prosimy, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane w  biało-czerwone lub biało-czarne/granatowe stroje. W ten sposób chcemy włączyć naszą przedszkolną społeczność we wspólne świętowanie 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.