• Komunikat dla Rodziców - nowa rekrutacja

• Nabór do Przedszkola na nowy rok szkolny 2022/2023 odbywa się drogą elektroniczną od dnia 1 marca 2022r. do dnia 15 marca 2022r.

Z uwagi na zakaz wstępu do przedszkoli i szkół osób postronnych na stronie dotyczącej rekrutacji znajdziecie Państwo wytyczne, co do odmiennego niż wstępnie ustalono sposobu składania wniosków (preferowany podpis elektroniczny lub przesłanie mailowo skanu podpisanego odręcznie wniosku). Rodziców, którzy wskazali Przedszkole Publiczne nr 17 w pierwszej preferencji prosimy o wysyłanie skanu dokumentu na adres: sekretariat@pp17.resman.pl; ważne w temacie wiadomości należy dopisać: REKRUTACJA 2022

Zasady dołączania załączników do wniosku (kliknij)

• ZBIÓRKA rzeczy dla UKRAINY

Drodzy Rodzice, w związku z bardzo trudną sytuacją w Ukrainie organizujemy akcję pomocy dla Uchodźców. Jeśli zastanawiacie się jak możecie pomóc naszym sąsiadom ze wschodu, dołączcie do naszej akcji. Wszystkie środki zebrane w ramach akcji  będą przekazane organizacjom, które już teraz pomagają osobom poszkodowanym. Dary na bieżąco będziemy dostarczać do punktów wyznaczonych przez urząd miasta Rzeszowa.

W zakładce strony urzędu miasta Rzeszowa zamieszczony jest wykaz potrzebnych przedmiotów.

Dziękujemy!

• Ferie zimowe - zgłoszenie opieki

• W związku z feriami zimowymi przypadającymi w terminie od 14 lutego do 27 lutego 2022 r. prosimy o zgłoszenie czy w tym okresie dziecko będzie uczęszczało do Przedszkola. Informacja jest niezbędna do zaplanowania organizacji pracy placówki oraz zapewnienia właściwego żywienia dzieciom.

ZGŁOSZENIA dzieci przyjmowane są od 1 lutego 2022 r. do 7 lutego 2022 r. do godziny 8.30.

Prosimy o przekazanie terminu pobytu dziecka w placówce, Paniom pełniącym dyżur w holu.

• Uwaga

• WSPÓLNIE ZADBAJMY O NASZE ZDROWIE. DO PRZEDSZKOLA MOGA UCZĘSZCZAĆ WYŁĄCZNIE DZIECI ZDROWE!

• Komunikat dla gr. III

• W związku z otrzymaniem w dniu 19 stycznia 2022 zgłoszenia o uzyskaniu przez dziecko z oddziału III wyniku pozytywnego w kierunku SARS-CoV-2 informuję, że ustalono z PPIS w Rzeszowie co następuje:

• Zawieszone zostają zajęcia na okres od 20.01.2022r. do 27.01.2022r. dla dzieci z grupy III;
              • Dzieci z tego oddziału jako osoby ze styczności z osobą zakażoną SARS-CoV-2 zostaną objęte kwarantanną (najdłuższy możliwy czas trwania kwarantanny ustalono j.w., natomiast ostatecznie dzień zakończenia kwarantanny w przypadku Państwa dziecka jest uzależniony od jego frekwencji w przedszkolu) – proszę oczekiwać na kontakt telefoniczny/SMS z Sanepidu z informacją o nałożeniu kwarantanny;
              • Osoby zaszczepione p/COVID-19 nie są obejmowane kwarantanną (osoba zaszczepiona to osoba, która przyjęła wszystkie dawki szczepienia podstawowego, a od ostatniej dawki minęło min. 14 dni);
              • Bardzo proszę o monitorowanie stanu zdrowia dzieci i kontaktowanie się z lekarzem w przypadku zauważenia niepokojących objawów chorobowych u dziecka lub innych domowników.
            • 21 stycznia - Dzień Babci i Dziadka

• Podarunki dla naszych najdroższych Babć i Dziadków w tym roku z uwagi na stan epidemii będą realizowane w następujący sposób:

- 21 stycznia 2022 r. dzieci otrzymają do domu upominki, aby wręczyć swoim ukochanym Babciom i Dziadkom;

- nagrania z występami dzieci Panie Nauczycielki przekażą po 28 stycznia 2022 r. (z uwagi na przerwę świąteczną i liczne nieobecności dzieci).

• Prośba do PRZYJACIÓŁ PRZEDSZKOLA

• DRODZY  RODZICE I PRZYJACIELE PRZEDSZKOLA !

Zbliża się okres rozliczeń podatkowych i odpisów 1% dla organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszego Przedszkola poprzez przekazanie 1 % podatku.

Od 2012 roku posiadamy status organizacji „Pożytku publicznego” będąc członkiem Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości” w Rzeszowie, ul. Rejtana 30, 35-310 Rzeszów.

Środki pozyskane w ten sposób pomogą nam przeprowadzić dodatkowe zakupy, np. zabawki, stroje  bądź pomoce naukowe, a to przekłada się na rodość waszych dzieci i jakość naszych usług. Serdecznie dziekujemy za wsparcie, jakie okazaliście nam przez ostatnie lata.

• Informacja dla gr. V i VI

• Od 17.01.2022r. zaczynają się w naszym Przedszkolu zajęcia sportowe "Aktywny Przedszkolak" realizowane przez Zespół Szkół Sportowych - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie. Zajęcia będą prowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego 1 raz w tygodniu i potrwają do 24.06.2022r.

• Drodzy Rodzice!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie przekazuje pismo skierowane do szkół i przedszkoli oraz materiały dotyczące rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Wszystkie informacje znajdą Państwo w plikach poniżej.

info_COVID.pdf​​​​​​​

• BAL KARNAWAŁOWY

• Podczas balu będą wykonywane zdjęcia, do których dostęp otrzymają Państwo w przesłanych przez nauczycieli linkach.

• Informacja - dyżur świąteczny

• W dniach od 23 do 31 grudnia 2021 r. oraz 7.01.2022 r. przedszkole pełni dyżur dla dzieci, które zostały wpisane na listę chętnych do opieki w tych dniach. Zapisy trwały do 17 grudnia 2021 r do godziny 17.00.

• Życzenia świąteczne

• Drodzy Rodzice,

okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Waszym rodzinom serdeczne życzenia jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z wiadomością e-mail skierowaną do Państwa, która zawiera świąteczny przekaz przygotowany specjalnie dla Was przez kochające Was dzieci!