• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU

• Informujemy, że rok szkolny w przedszkolu rozpoczyna się 1 września,
              w związku z tym zapraszamy wszystkich przedszkolaków jutro od godz. 6:30.

Przypominanamy, że dzieci przyprowadzamy do przedszkola
              najpóźniej do godz. 8:30.

• Uwaga

• Z uwagi na utrudniony kontakt z pracownikami Przedszkola, prosimy kierować zapytania na podane niżej adresy e-mail.

Informujemy, że mogą pojawić się trudności w nawiązaniu kontaktu telefonicznego. Za utrudnienia przepraszamy. Kontakt telefoniczny w dni pracujące.

• Zaproszenie

• Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie zaprasza na webinar organizowany przez Państwowego Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dla rodziców i opiekunów dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej. Więcej informacji znajduje się na plakacie.

• Ważny komunikat - STOP

• Stop! Nieupoważnionym wejście surowo wzbronione!

Rodzice powinni ostrzegać dzieci przed niebezpieczeństwem.

Od 01.07.2023 r. obowiązuje zakaz wejścia na teren budowy, aż do odwołania. Dodatkowy apel kierujemy do Rodziców by nie przebywali z dziećmi na terenie placu zabaw.  W okresie wakacyjnym w Przedszkolu Publicznym Nr 17 mają miejsce prace romontowo - budowlane z tego względu obowiązuje zakaz przebywania osób postronnych na terenie obiektu.

Z uwagi na utrudniony kontakt z pracownikami Przedszkola, prosimy kierować zapytania na podane wyżej adresy e-mail.

• "Nie jesteś sam"

• W dniu 19.07.2023 r. ramach działań informacyjno - edukacyjnych w zakresie przeciwdziałania przemocy i dostępności, gdzie można uzyskać wsparcie, pracownicy MOPS-u będą pełnili dyżury dla naszej placówki od godziny 14.00 do godziny 15.30 w sali świetlicowej SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 16.

• "Siła Kropli"

• Dzieki uprzejmości Fundacji "Siła Kropli" im. Siostry Kingi Czerwonki dzieci będą uczestniczyły w warsztacie: "JA TEŻ POTRAFIĘ POMAGAĆ".

W PROGRAMIE :
              1. Niebezpieczne sytuacje – jak się zachować? Kiedy i jak wezwać pomoc?
              2. Numer alarmowy 112 – zabawa z dużą planszą telefonu i nauka piosenki
              3. Pokaz wyposażenia torby ratowniczej, kamizelki do zakrztuszeń
              4. Zabawa pulsoksymetrem, folią NRC,
              5. Pozycja boczna ustalona – nauka przez zabawę
              6. Resuscytacja Krążeniowo - Oddechowa na fantomach

• Pożegnanie 6-latków

• Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stają się samodzielnymi, odważnymi, ciekawymi świata starszakami.

W środę  21 czerwca 2023 r. odbędzie się uroczyste pożegnanie sześciolatków. przez młodszych kolegów: Gr.VI - 9.30, a Gr. VII i V - 10.45.

• Komunikat

• Informujemy, że w dniu 9 czerwca 2023 r. Przedszkole pełni opiekę wyłącznie dla dzieci zgłoszonych (do dnia 2 czerwca 2023 r. do godziny 17.00). Opieka i żywienie dzieci zostało zaplanowane zgodnie z  liczbą zgłoszonych przedszkolaków. W tym dniu grupy będą łączone.